--> Вход / Нова Регистрация <--    << Начало : Вход :  Регистрация  : за реклама :   Free Online Dating Service   
Online 455 Сладури
Администрация

Video Chat

интернет любов

Микро блог

Меню
Търсене
Съобщения
Случаен Сладур
Случайна Сладурана
Топ сладури
Нови сладури
Рожденици
Известни Сладури
Сладурско ICQ
Услуги
Online Радио Романтика
Авантюра
стани Модератор
SMS Chat
IRC Chat
VIP Сладур
Форум НаКафе
Любовни писма
Лого.Sladur.com
Помощ


Линкове

Компютри

        Оригинални Новогодишни Поздрави

 
Оригинална снимка
Помогнете да запазим този сайт чист и реален!
Ако мислите, че тази снимка е неподходяща кликнете тук
НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА МЕН
Страдам от екзистенциална фрустрация, породена от духовната деградация на нацията в частност и на човечеството като цяло.
Търся себе си, стремя се към самоусъвършенстване, постигане на вътрешна хармония и унисон с вселената, или поне така си мисля.
Това, разбира се, е тежка задача, която изисква всеотдайното влагане на завиден емоционален и интелектуален капацитет, и не е по силите на всеки.
Понякога се чудя дали вместо да работя върху себе си, не е по-добре да използвам потенциала си за да променя света, но ме мързи, а и няма да ми стигне времето.
Обикновено съм в лошо настроение, освен това съм егоцентричeн, саркастичен, циничен и вулгарен, но на мен ми е позволено.
Не обичам да се забавлявам, предпочитам да прекарвам времето си в задълбочени размишления за живота.
Рядко прилагам философскитe си прозрения на практика, тъй като от много мислене не ми остава време за действие.
Нямам приятели, защото смятам, че многократно превъзхождам повечето хора, които познавам, и не намирам общуването с тях за пълноценно.
Пренебрежението ми към деградиралото човечество понякога ескалира до отвращение, гняв, яд, омраза, злоба, отчаяние, безсилие и други подобни негативни емоции, но своевременно се освобождавам от тях като си го изкарвам на привидно невинни жертви, каквито са потребителите на този сайт например.
Понякога има моменти, в които изпитвам умора от от собственото си съществуване и започвам да завиждам на всички, които са прекалено тъпи за да бъдат недоволни, сърдити или побъркани.

Вероятно ще игнорирам жалките ви, елементарни, плиткоумни и клиширани опити да установите контакт с извисената ми личност, но ако извадите късмет елегантно, аргументирано и изчерпателно ще ви обясня колко сте зле.
Висок съм 180 см.,тежа 76 кг., и Кафяви очи

Изпратете този профил на вашите приятели:

 
СЛАДУР № 122988
Nickname: Psiho
Име: Adolf Valkov
Град: Лондон - Карта на Лондон
Години: 23
E-mail:   Пишете ми
Отговарям:   73%
Интереси: Графичен дизайн Дискотеки Дискотеки Езда Езици Екстремни Спортове Животни Забавления З
Рожден ден: 11.5
Зодия: 
Посетен: Безплатен БроячБезплатен БроячБезплатен Брояч пъти
 
Последно влизане
19:41:33 02-01-2009
Коментари: за мен / напишете ми / от мен
Изпрати този сладур на вашите приятели
Запиши като Любим Сладур
Предложи приятелство
Моля, гласувайте за този сладур. 


Следващ Сладур [>>]
МОИТЕ ПРИЯТЕЛИ - Редакция
     


VIP Sladur

Стани VIP Сладур
чрез: SMS/Телефон
Реклама
линк към нас
обратна връзка
за реклама
 :: Карта на България :: Kabinata.com :: Dechica.com :: Снимки, Фотоалбуми :: PDA Портал :: Fresh.bg ::
Copyright © 2000-2007 Sladur.com, Design: Cybermark