Помогнете да запазим този сайт чист и реален! Ако мислите, че тази снимка е неподходяща кликнете тук
НЕЩО ПОВЕЧЕ ЗА МЕН
Магазин, в който се продавали съпрузи, току що отворил врати в Ню Йорк Сити, в който жените можели да отидат и да си изберат съпруг. Сред инструкциите поставени на входа, имало обяснение за това, как работи магазина:
Вие можете да посетите магазина САМО ВЕДНЪЖ!
В магазина имало 6 етажа и характеристиките на мъжете нараствали със всеки следващ етаж. Въпреки това имало едно условие…можеш да си избереш който и да е мъж от съответния етаж или пък можеш да се качиш на по-горен етаж, но нямаш право да се връщаш обратно на по-долния етаж, освен за да напуснеш сградата!
И така, една жена отива в този магазин за съпрузи, за да си намери съпруг...
На първият етаж имало следния надпис:
етаж 1 – Тези мъже имат работа.
На вторият етаж пишело:
етаж 2 – Тези мъже имат работа и обичат деца.
На третия етаж пишело:
етаж 3 – Тези мъже имат работа, обичат деца и са страшно красиви.
"УОУ", си помислила жената, но усетила, че трябва да продължи нагоре.
Отишла към четвъртия етаж и там пишело:
етаж 4 – Тези мъже имат работа, обичат деца, страшно красиви са и помагат в домакинството.
"О, имайте милост!" възкликнала тя, "Едвам устоявам!" Все пак тя продължила към петия етаж и там прочела:
етаж 5 – Тези мъже имат работа, обичат деца, страшно красиви са, помагат в домакинството и са романтици.
Жената била толкова изкушена да остане, но въпреки това тя продължила към шестия етаж и там прочела:
етаж 6 – Вие сте 4, , посетител на този етаж. Тук мъже няма. Този етаж съществува само като доказателство за това, че на жените не може да им се угоди.
Благодарим Ви, че пазарувахте в МАГАЗИНА НА СЪПРУЗИ. Висока съм 174 см.,тежа 50 кг.,имам Кестенява коса и Кафяви очи
Изпратете този профил на вашите приятели:
Коментар: :)
unikalno momi4e moga da kaja 4e nqma druga kato teb.radvam se 4e te poznavam.budi vse takava i mn uspexi ti jelaq ti znae6 kakvo mislq za teb TI SI ISTINSKIA PROFESIONALIST V SFERATA NA MODATA.